Novinky ze světa fotovoltaiky

Proč jsem si vybrala fotovoltaiku SolidSun - zkušenosti a reference našeho zákazníka

Zvažujete pořízení fotovoltaiky a nevíte, pro kterou firmu se rozhodnout? Třeba vám s výběrem pomůže reference od zákaznice z Hradce Králové – zjistíte, proč u ní zvítězila fotovoltaika právě od SolidSun.

 

Když v době pandemie došlo ke zvýšení cen energií, obávala jsem se, že tato skutečnost ohrozí životní standard naší rodiny, který jsem považovala za samozřejmost. Začala jsem proto pátrat po alternativě - obnovitelném zdroji energie. Možnost pořízení fotovoltaiky mě zaujala díky dostupnosti. Rozeslala jsem několik poptávek a čekala na nezávaznou nabídku připravenou přímo na náš dům. S tímto úkolem se nejlépe a nejrychleji popasovala společnost SolidSun.

 

Výhodou, která pro mě byla již od začátku důležitá, je spolehlivost firmy. Navíc jsem věděla, že SolidSun zařídí všechny nezbytnosti, které jsou potřeba vyjednat před samotnou koupí a výstavbou elektrárny. Společnost mi také garantovala smluvně získání dotace - to pro nás byl také velice důležitý argument. Skvělá byla také rychlá instalace FVE, která byla na střeše během jednoho dne

 

Dodávku všeho zajišťuje společnost tzv. na míru domácnosti, navíc mi fotovoltaiku sestavili ze spolehlivých komponent. Dalším faktorem, který přispěl k mému rozhodnutí pro SolidSun, je služba dohledového centra. To monitoruje chod mojí elektrárny a v případě jakékoliv dysfunkce budu individuálně kontaktována samotným servisním technikem firmy. Tuto službu mám po dobu dvou let zdarma.

 

Pro fotovoltaickou elektrárnu jsem se rozhodla také proto, že vím, že díky ní nikterak neohrozím životní prostředí. Solární panely, baterie, měniče atd. lze bezplatně odkládat na sběrná místa a jsou zaštítěné recyklačním poplatkem.

 

Přes fotovoltaiku mohu vytápět i bazén a umožnit tak dětem řádit ve vodě již v časně jarních slunných dnech.

 

Mé sympatie k firmě SolidSun pozvedlo také jednání s obchodním zástupcem. Po celé trvání schůzky byl velmi shovívavý a s velkou tolerancí odpovídal na všechny mé dotazy. Byl přátelský, usměvavý a sdílný. Čišela z něj radost a nadšení pro práci.

 

Pokud teď také hledáte, jak efektivně ušetřit za energie, obraťte se na nás. Fotovoltaika SolidSun bude sestavena na míru vaší domácnosti. Kontakujte nás na info@solidsun.cz a my si s vámi zcela nezávazně domluvíme schůzku. 

 

 

 


Zpět

Nejnovější články

 • Aktuální podmínky pro získání dotace na fotovoltaiku z programu NZÚ

  Dotační program Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám...

  Více
 • Již brzy startuje Smart Energy Forum

  Největší tuzemská událost roku v oblasti moderní energetiky Smart Energy...

  Více
 • Fotovoltaická elektrárna zdarma - jde to

  Na základě spolupráce dvou silných značek – skupiny SolidSun a Stavební...

  Více
 • Budeme na For Archu a bude to velké

  V období od 19. 9. do 23. 9. 2023 bude v PVA Letňany probíhat největší...

  Více

Telefonní linka

+420 800 400 506

po - pá 8:00 - 16:00

Potřebuju FVE

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru