Fotovoltaika do 30 dnů s prodlouženou zárukou instalace a revizí zdarma

Úspora pro bytové domy

Investice do fotovoltaického systému představuje pro bytové domy vysoce výhodné ekonomické řešení s rychlou návratností. Snížení nákladů na elektřinu přináší obyvatelům dlouhodobé úspory, instalace systému zvyšuje hodnotu nemovitosti a přispívá k ekologické udržitelnosti.

až 50 %

nižší náklady za energie

od 4 let

návratnost investice

až 12000

úspora jednoho bytu v Kč

11+ let zkušeností

Nejsme žádní nováčci, ale odborníci. S instalacemi FVE máme bohaté zkušenosti a neustále se vzděláváme a posouváme dál, abychom zůstali lídry na trhu.

11 000+ realizací

Na kontě máme přes 11 000 instalací fotovoltaických elektráren na míru pro soukromé i firemní objekty po celé České republice.

Certifikace

Dosáhli jsme mezinárodně uznávaného certifikátu kvality ISO 9001 a nejvyššího ocenění AAA v nezávislém ratingu auditorské společnosti Dun & Bradstreet.

Bezpečnostní tlačítko

Rychlé a bezpečné nouzové zastavení výroby vaší fotovoltaické elektrárny a odpojení střídače a baterií.

Garance dotace

Celý proces žádosti o dotace vyřešíme za vás a garantujeme její vyplacení. V případě bytových domů máte možnost žádat o vyplacení až 100% dotace formou zálohy.

Servis

Pomáháme na dálku. Pokud se něco přihodí, dozvíme se o tom automaticky díky napojení na dohledové centrum, které je součástí nadstandardních služeb SolidSun.

Komplexní služby

Fotovoltaické elektrárny navrhujeme na míru a o vše se staráme od A do Z. Od návrhu přes instalaci, vyřízení dotací až po následný servis a výkup přebytků.

Vlastní laboratoř

Máme vlastní vývojové centrum a laboratoře, ve kterých neustále zkoumáme a vyvíjíme nové produkty a technologie v oblasti fotovoltaických systémů.

HJT panely

Přinášíme na český trh nejmodernější revoluční solární panely s technologií HJT, které zaručují jednu z nejvyšších možných účinností.

background
FVE pro bytové domy

Fotovoltaická elektrárna v číslech

50%

Snížení nákladů za energie.

od 4 let

Návratnost investice do fotovoltaiky.

12 000

Úspora jednoho bytu v Kč za rok

Schéma FVE

Fotovoltaika v bytovém domě

Vyrobenou energii využijete na provoz společných prostor, ohřev TUV, spotřebu v jednotlivých bytech a v případě přebytku uložíte energii do baterií, nebo prodáte do sítě. Důležité: na projektu se nemusí podílet všechny bytové jednotky, pro vlastníky jednotek, kteří se projektu nezúčastní se nic nemění.

Průběh zakázky

Od podpisu až po dotaci

Celý proces realizace máme za 10 let naší existence dokonale nacvičený a to od prvního kontaktu až po dokončení díla, které zvládáme v průměru do 4 měsíců od podepsání smlouvy. Tím však náš závazek vůči vám zdaleka nekončí. Máme stabilní a zkušený tým servisních techniků, podporu na callcentru, nabízíme výkup a dodávku energií a celou řadu dalších služeb, které jsou pro naši společnost naprostou samozřejmostí.

1

První nabídka

Do 2 pracovních dnů zpracujeme vámi zaslané údaje a pošleme prvotní nabídku s kalkulací předpokládané úspory. Následně si domluvíme osobní schůzku, na které si nabídku detailně projdeme.

2

Technické našetření

Na místo realizace dorazí osobně odborník, který zhodnotí situaci a připraví odhad ideálního počtu solárních panelů, nejvhodnější typ konstrukce a technologie pro zpracování co nejpřesnější nabídky.

3

Finální nabídka

Na základě konzultace a prohlídky domu vám do týdne připravíme finální nabídku na optimální řešení a zašleme vám podrobné nacenění, společně s celou dokumentací, potřebné ke schválení u vás v SVJ.

4

Schválení nabídky

Dalším krokem je schválení námi zaslané nabídky v rámci SVJ. Pokud budete potřebovat jakékoliv doplňující informace, jsme vám plně k dispozici.

5

Podepsání smlouvy

Po schválení přejdeme k podpisu smlouvy a složení zálohy, která obvykle činí 30% z celkové ceny.

6

Příprava

Po složení zálohy si projekt přebírá naše realizační oddělení. V této fázi odešleme žádost o připojení distributorovi, se kterým schválíme projektovou dokumentaci. Dále zpracujeme posudek statika a PBŘ k instalaci fotovoltaiky.

7

Instalace

V této fázi realizace vám nainstalujeme fotovoltaiku na vaši střechu a celou sestavu důkladně otestujeme. Po dokončení realizace si společně projdeme obsluhu vaší elektrárny v rámci školení. Následně zpracujeme revizní zprávu a podáme žádost o první paralelní připojení.

8

Revize

Distributor provede výměnu elektroměrů a připraví vše ke sdílení energie. Revizní technik provede revizi a ručí za bezpečné připojení elektrárny podle platných norem.

9

Spuštění

Distributor provede výměnu elektroměrů a připraví vše ke sdílení energie. Tento elektroměr umí měřit přebytky z vaší fotovoltaiky, které posíláte zpět do distribuční sítě.

10

Vyplacení dotace

SVJ a bytová družstva mají možnost požádat o vyplacení až 100% dotace předem formou zálohy.

11

Hotovo

A máme hotovo, od tohoto momentu vám vaše elektrárna vyrábí elektřinu a šetří peněženku všem vlastníkům bytových jednotek.

Pagination

Ušetřete ročně za energie až 300 000 Kč s návratností investice od 4 let.

Bytový dům v Ostravě

44 solárních panelů
12 bytových jednotek
Návratnost od 4 let

Bytový dům se 44 solárními panely a výkonem 20,2 kWp a roční výrobou přesahující 20 MWh. Návratnost investice jsme spočítali od 4 let. Celková investice činí 225 000 Kč po odečtení dotace, která byla SVJ vyplacena dopředu. Vlastníci bytových jednotek ušetří ročně více než 10 000 Kč.

Parametry SVJ
Velikost

12 bytů

Investice

225 000 Kč po odečtení dotace

Návratnost

od 4 let

170 000 Kč

Roční úspora nákladů za elektřinu od pořízení fotovoltaiky.

Vyrobenou energii využijete na provoz společných prostor, ohřev TUV a spotřebu v jednotlivých bytech.

často kladené otázky

Nejčastěji se nás ptáte

Jaká je cena fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jak dlouho trvá samotná instalace?
ArrowAccordion
Sestavíte mi fotovoltaiku na klíč i s vyřízením dotace?
ArrowAccordion
Jaký je postup, pokud mám zájem o fotovoltaiku?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaického panelu?
ArrowAccordion
Kontaktní formulář

Spojte se
s námi

Potřebuje se zeptat na něco konkrétního nebo máte o fotovoltaiku zájem? Dejte nám na sebe kontakt, obratem se vám ozveme.

+420 800 400 506

Po–Pá, 8:00–16:00

Kontaktní formulář
Pro zaslání poptávky vyplňte všechna pole.

Vámi poskytnuté osobní údaje používáme pouze pro oslovení Vás s nabídkou služeb společnosti SOLIDSUN s.r.o. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.