Výkup přebytků za Nejférovější cenu

Pokud vlastníte dům s fotovoltaikou, nebo o tom teprve uvažujete, máme pro vás skvělou zprávu. Díky naší fotovoltaické elektrárně vám zajistíme výkup přebytků energie za nejférovější cenu na trhu. Jak? Spojili jsme síly se společností Sysel Energie, a. s., která poskytuje moderní zúčtovací platformu.

Chci se dozvědět více Chci k Syslovi
Průměrna cena za 1 MWh na burze za předchozí měsíce

Co je Sysel a v čem je jiný?

Sysel je SYstém Správy ELektřiny. Nejedná se o tradičního dodavatele elektrické energie, protože se o své zákazníky stará kompletně – nedodává pouze silovou elektřinu, ale zajišťuje také výkup přebytků z vaší FVE.

Fér tarif

Sysel vám nabídne Fér Tarif – novou formu platby za elektřinu z obnovitelných zdrojů. Od zákazníků vykoupí přebytky elektřiny za cenu, která je v danou chvíli na energetické burze. A pokud sluníčko zrovna nesvítí a vaše domácí fotovoltaická elektrárna zrovna příliš nevyrábí, tak vám Sysel zajistí elektřinu za nejférovější cenu. V některých případech, když je cena elektřiny záporná, tak Sysel vyplatí částku vám – a to je skutečně fér.  

Více o tarifu

Cena od
248 Kč /měsíc

cena bez DPH

Poplatky zahrnují Fér dodávku i Fér Výkup. Toto jsou veškeré poplatky za naše služby. K této částce se poté připočítá vaše útrata a cena za predikci.

Zajímají vás další informace, jak efektivně šetřit za energie? Navštivte webové stránky www.syselenergie.cz, kde najdete vše potřebné spolu s kontakty pro řešení specifických dotazů, nebo uzavření smlouvy. 

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

Zanechte nám informace
a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Typ střechy
Typ fotovoltaiky

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Hlavní partneři
  • DEK
  • Česká spořitelna
  • Viessmann
  • Jablotron
  • Optimal energy
Partneři