Vydělávejte střechou fotovoltaické elektrárny pro firmy

Fotovoltaické elektrárny nové generace pro firmy

Střešní instalace fotovoltaických elektráren je ideální řešení, jak si zajistit výhodnou cenu elektrické energie. Střechy firem zejí prázdnotou, a přitom se dají smysluplně a efektivně využít. Obraťte se na toho správného partnera v oblasti FV instalací a začněte šetřit provozní náklady své společnosti co nejdříve. Jsme tady pro vás – SolidSun.

  • Dodávka FVE na míru potřebám vaší firmy
  • Dohledové centrum monitoruje výkon vaší FVE 24/7
  • Zajistíme veškerou administrativu

Jak pracujeme

Modelové sestavy

Prohlédněte si modelové příklady fotovoltaických elektráren v souladu s novým programem Nová Zelená Úsporám. Pro individuální nabídku elektrárny nás neváhejte kontaktovat.

Záruka 30 let
na výkon panelů

Záruka 10 let
na střídač

Malá Elektrárna

14,4 kWp

Menší elektrárna vhodná pro menší provozy či dílny truhlářů a podobně. Tuto elektrárnu lze pořádit i s baterií. Dejte přednost sluneční energii a šetřete provozní náklady.

Celkový výkon 14,4 kWp
Roční výroba až 14 500 kWh
Roční úspora při 4 kč / kW až 62 000 Kč

Velká elektrárna

19,8 kWp

Větší elektrárna pro skladové haly, logistická centra, mrazírny a podobě. Využijte střechu hal efektivně a nechte ji vydělávat.

Celkový výkon 19,8 kWp
Roční výroba až 19 800 kWh
Roční úspora při 4 kč / kW až 79 200 Kč

Navrhněte mi FVE

Účty za elektřinu stále rostou? Pořiďte si fotovoltaickou elektrárnu, šetřete a buďte zodpovědní. Vytvoříme vám FVE šitou přímo na míru vaší společnosti.

Reference

Podívejte se na naše reference od roku 2010

Systém na míru

Navrhneme systém s maximální efektivitou a využitelností pro váš provoz. Naši specialisté vytvoří návrh na míru vaší firemní budově či pozemku. Postaráme se také o vyřízení veškeré potřebné administrativy.

Zkušený tým a kvalitní materiály

Náš tým tvoří profesionálové ve svých oborech, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Abychom zaručili bezproblémový běh vaší nové elektrárny, používáme ty nejmodernější, kvalitní a hlavně ověřené značky jednotlivých komponentů na trhu.

Působíme po celé ČR

Ať je vaše firma odkudkoliv, jsme vám na blízku. Díky strategicky rozmístěným pobočkám zajistíme instalaci fotovoltaické elektrárny v každém koutě naší republiky. Přesvědčte se sami v sekci Reference.

Servis a monitoring

Dohledové centrum monitoruje vaši FVE 24/7. Systém nepřetržitě sleduje důležité parametry elektrárny, detekuje případné chyby a informuje servisní techniky o všech změnách jednotlivých elektráren. V případě zjištění výkyvu ve výkonu vás infomrujeme a zajistíme potřebný servis.

Spolehlivý a dlouhodobý partner

Chceme být dlouhodobým a spolehlivým partnerem na vaší cestě k uhlíkové neutralitě, ne jen instalační firmou. Abychom nabídli ten nejlepší možný servis v oblasti obnovitelných zdrojů na českém i evropském trhu, stali jsme se součástí skupiny Ekocesta. Na trhu jsme již od roku 2013 a stále rosteme.

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru