Fotovoltaika na maximum

Solární systém s výkonovými optimizéry umožňuje každému panelu vyrábět maximum energie. Panel s nižším výkonem tak neovlivňuje výkon zbytku systému a umožňuje ostatním panelům pracovat s maximální efektivitou.

Optimalizace

Zvýšené energetické výnosy

Optimalizátory Tigo minimalizují vliv stínu a nesouladu na energetický výkon, abyste z fotovoltaické instalace vytěžili maximum. Zvýšený energetický výnos díky optimalizaci je vidět na monitorovací platformě Tigo Energy Intelligence.

Řešení problému

Vyrovnání vzniku nesouladu

Nesoulad může být způsoben zastíněním, znečištěním, dynamickými změnami klimatických podmínek a osvitu, výkonovou tolerancí panelů z výroby či případným stárnutím.

Skrytý hrdina

Neviditelný, ale účinný

Optimizér je malé zařízení, které se umístí na spodní část panelu a optimalizuje jeho bod účinnosti. Střídač pracuje za optimálních podmínek a z každého panelu dostává maximální výkon.

Maximální výkon

Zachování výkonu i při zastínění

Maximální výkon celého stringu i v případě nežádoucích stínů. Optimizéry zajistí správné fungování vaší elektrárny za každých podmínek jako jsou stíny z vaší střechy, komína, stromů, okolních budov a mraků. Díky optimizérům neovlivní zastíněním a následným snížením výkonu některých panelů celou fotovoltaickou elektrárnu.

často kladené otázky

Nejčastěji se nás ptáte

Jaká je cena fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jak dlouho trvá samotná instalace?
ArrowAccordion
Sestavíte mi fotovoltaiku na klíč i s vyřízením dotace?
ArrowAccordion
Jaký je postup, pokud mám zájem o fotovoltaiku?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaického panelu?
ArrowAccordion
Kontaktní formulář

Spojte se
s námi

Potřebuje se zeptat na něco konkrétního nebo máte o fotovoltaiku zájem? Dejte nám na sebe kontakt, obratem se vám ozveme.

+420 800 400 506

Po–Pá, 8:00–16:00

Kontaktní formulář

Vámi poskytnuté osobní údaje používáme pouze pro oslovení Vás s nabídkou služeb společnosti SOLIDSUN s.r.o. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.