Vaše FVE
na jednom místě

V Klientské zóně máte svoji FVE pod nonstop online kontrolou. Sledujte v čase statistiky výkonu, úspory, tok energie, mějte smlouvy a faktury pohromadě nebo návody přímo v mobilu.

panels
Výhody klientské zóny

V obraze. Vždy a všude.

Automatické přihlášení pro každého klienta

Klientskou zónu vyvinulo naše vlastní interní IT oddělení a každý nový klient SolidSun do ní dostane po podepsání smlouvy své přihlašovací údaje. Nikdo jiný se do vašeho účtu nedostane.

Smlouvy, faktury a žádosti pohromadě

Centrální úložiště všech důležitých dokumentů. Veškerá data jsou v Klientské zóně zabezpečená a za žádných okolností je nesdílíme se třetí stranou jako ostatní dodavatelé.

10 000 Kč za doporučení SolidSun známému

Snadné přeposlání unikátního odkazu pro doporučení SolidSun jako dodavatele fotovoltaických systémů. Za každou nově uzavřenou smlouvu získáte finanční odměnu 10 000 Kč.

FVE pod kontrolou

Kompletní postup instalace

postup instalace

Od smlouvy, podání žádosti o připojení přes termín instalace, realizaci, revizi, konečnou fakturu až po výměnu elektroměru, spuštění FVE a podání a vyplacení dotace. Život vaší solární elektrárny vidíte krok po kroku.

Výkon pod kontrolou

Statistiky výkonu v čase

postup instalac

Přehledné, detailní a pravidelně aktualizované statistiky a analýzy, které sledují výkon vaší fotovoltaické elektrárny jak v krátkodobém, tak i v dlouhodobém horizontu pro strategické rozhodování a optimalizaci vašeho solárního systému.

spotřeba pod kontrolou

Přehled úspor a ekologie

postup instalac

Statistiky aktuální produkce elektrické energie a analýza její spotřeby a směrování. Díky komplexní sledovací funkci můžete efektivně plánovat a optimalizovat využití vaší energie, kontrolovat úspory a dopady na životní prostředí.

Centrum podpory

Videonávody, rady a servis

postup instalac

Klientská zóna poskytuje všechny potřebné návody, rady, tipy a triky pro snadnou práci s vaší fotovoltaickou elektrárnou. Zároveň eviduje servisní úkony a sleduje jejich průběh pro kompletní a přehlednou správu o solárním systému.

Dohledové centrum

Vaše FVE přehledně na jednom místě

Klientské reference

Co o nás říkají klienti

dom
QuoteIcon

Jsem spokojený s prací, kterou provedla tato firma při instalaci mé fotovoltaické elektrárny s bateriovým uložištěm. Od prvního setkání byli velice profesionální, detailně mi vysvětlili celý proces a odpověděli na všechny mé dotazy.

Dalibor P.

dom
QuoteIcon

Nechal jsem si poradit od známého a udělal jsem dobře. Vše co bylo dohodnuto, proběhlo a v termínu. Skvělá komunikace, a umí dobře poradit. A když něco nevíte, stačilo napsat a ochotně dojeli, i když to měli 80 km. Vřele doporučuji.

Michal H.

dom
QuoteIcon

Profesionální přístup od první schůzky přes vyřizování papírů, realizaci až po vyřízení dotace. Vše proběhlo naprosto ukázkově. FVE funguje tak, jak má. Naprostá spokojenost. Ochota, vstřícnost, skvělá komunikace.

Ivana A.

QuoteIcon

Firmu jsme si vybrali po hledání informací na netu a referencích. Již hodně napovědělo, že obchodník který provedl první návštěvu jako jediný (4 firma) vylezl na střechu a hodnotil dispozice

David K.

QuoteIcon

vše v pořádku, trošku se nám zasekl termín, ale bylo to způsobeno přechodem na nový dotační titul (pozastavení příjmení žádostí). Firma komunikovala, vše řešila aktivně (včetně servisu po neudělené revizi). Letos jsem s firmou realizoval i rozšíření o další panely - vše ok

Lukáš N.

QuoteIcon

Vše bylo tak, jak řekl obchodní zástupce na začátku při první schůzce a to beze změny. Tedy maximální spokojenost. Žádné plané sliby. Od Á až po vyplacení dotace. Naprostá spokojenost. Tuto firmu vřele doporučuji.

David O.

často kladené otázky

Nejčastěji se nás ptáte

Jaká je cena fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jak dlouho trvá samotná instalace?
ArrowAccordion
Sestavíte mi fotovoltaiku na klíč i s vyřízením dotace?
ArrowAccordion
Jaký je postup, pokud mám zájem o fotovoltaiku?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaického panelu?
ArrowAccordion
Kontaktní formulář

Spojte se
s námi

Potřebuje se zeptat na něco konkrétního nebo máte o fotovoltaiku zájem? Dejte nám na sebe kontakt, obratem se vám ozveme.

+420 800 400 506

Po–Pá, 8:00–16:00

Kontaktní formulář

Vámi poskytnuté osobní údaje používáme pouze pro oslovení Vás s nabídkou služeb společnosti SOLIDSUN s.r.o. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.