Fotovoltaika s dárkem v hodnotě až 41 000 Kč

Klientská zóna.
Vše o vaší FVE
při ruce

Naše interní IT oddělení vyvinulo vlastní unikátní systém, díky kterému máte o své solární elektrárně kompletní přehled a nepřetržitý dohled nad jejím správným chodem na jednom místě. Online a zdarma.

panels
Výhody klientské zóny

V obraze. Vždy a všude.

Automatické přihlášení pro každého klienta

Pro první přihlášení do Můj SolidSun stačí na webu nebo v aplikaci zadat e-mail, pod kterým u nás máte vedený účet, a my vám na něj pošleme vaše unikátní přihlašovací údaje.

Záruka bezpečnosti a přesnosti dat

Můj SolidSun garantuje, že žádné informace nesdílí se třetí stranou a zajišťuje jejich stoprocentní ochranu. Veškerá data se ukládají bezpečně a nezávisle na serverech v Česku.

10 000 Kč za doporučení SolidSun známému

V Můj SolidSun snadno přeposíláte unikátní odkaz pro doporučení SolidSun jako dodavatele fotovoltaických systémů. Za každou nově uzavřenou smlouvu získáte finanční odměnu 10 000 Kč.

YoutubeVideo
FVE pod kontrolou

Centrální úložiště dokumentů

postup instalace

V Můj SolidSun jsou uloženy veškeré dokumenty k jednotlivým komponentům solárního systému. Klient má prostřednictvím harmonogramu přehled o každém kroku realizace FVE od podpisu smlouvy přes instalaci až po pravidelné revize včetně termínů.

Výkon pod kontrolou

Výkon fotovoltaiky a řízení baterií

postup instalac

Přehledné, detailní statistiky aktuální produkce energie a analýzy její spotřeby a směrování. Modul pro chytré řízení baterií umožňuje v Můj SolidSun jednoduché nastavení provozního režimu baterií a dává klientovi možnost řídit jejich nabíjení a vybíjení.

Provoz pod kontrolou

Servis, návody, rady a doporučení

postup instalac

Aplikace poskytuje všechny potřebné návody, doporučení, tipy a triky pro snadnou práci s fotovoltaickou elektrárnou. Při potížích eviduje servisní úkony a sleduje jejich průběh, o kterém je uživatel automaticky informován.

Chytré řízení energie

Dohled nad spotovým obchodováním

postup instalac

S Klientskou zónou Můj SolidSun neplatíte za přetoky vlastní energie do sítě, když jsou ceny záporné. Systém za vás sám hlídá efektivní prodej na spotovém trhu a při záporných hodnotách ceny automaticky přepíná nastavení střídače a přetoky vypíná.

Klientské reference

Co o nás říkají klienti

dom
QuoteIcon

Jsem spokojený s prací, kterou provedla tato firma při instalaci mé fotovoltaické elektrárny s bateriovým uložištěm. Od prvního setkání byli velice profesionální, detailně mi vysvětlili celý proces a odpověděli na všechny mé dotazy.

Dalibor P.

dom
QuoteIcon

Nechal jsem si poradit od známého a udělal jsem dobře. Vše co bylo dohodnuto, proběhlo a v termínu. Skvělá komunikace, a umí dobře poradit. A když něco nevíte, stačilo napsat a ochotně dojeli, i když to měli 80 km. Vřele doporučuji.

Michal H.

dom
QuoteIcon

Profesionální přístup od první schůzky přes vyřizování papírů, realizaci až po vyřízení dotace. Vše proběhlo naprosto ukázkově. FVE funguje tak, jak má. Naprostá spokojenost. Ochota, vstřícnost, skvělá komunikace.

Ivana A.

QuoteIcon

Firmu jsme si vybrali po hledání informací na netu a referencích. Již hodně napovědělo, že obchodník který provedl první návštěvu jako jediný (4 firma) vylezl na střechu a hodnotil dispozice

David K.

QuoteIcon

vše v pořádku, trošku se nám zasekl termín, ale bylo to způsobeno přechodem na nový dotační titul (pozastavení příjmení žádostí). Firma komunikovala, vše řešila aktivně (včetně servisu po neudělené revizi). Letos jsem s firmou realizoval i rozšíření o další panely - vše ok

Lukáš N.

QuoteIcon

Vše bylo tak, jak řekl obchodní zástupce na začátku při první schůzce a to beze změny. Tedy maximální spokojenost. Žádné plané sliby. Od Á až po vyplacení dotace. Naprostá spokojenost. Tuto firmu vřele doporučuji.

David O.

často kladené otázky

Nejčastěji se nás ptáte

Jaká je cena fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jak dlouho trvá samotná instalace?
ArrowAccordion
Sestavíte mi fotovoltaiku na klíč i s vyřízením dotace?
ArrowAccordion
Jaký je postup, pokud mám zájem o fotovoltaiku?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaického panelu?
ArrowAccordion
Kontaktní formulář

Spojte se
s námi

Potřebuje se zeptat na něco konkrétního nebo máte o fotovoltaiku zájem? Dejte nám na sebe kontakt, obratem se vám ozveme.

+420 800 400 506

Po–Pá, 8:00–16:00

Kontaktní formulář

Vámi poskytnuté osobní údaje používáme pouze pro oslovení Vás s nabídkou služeb společnosti SOLIDSUN s.r.o. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.