Kariéra

Hledáte nové, zajímavé místo? Máme ho pro vás, stačí když pošlete váš životopis a místo může být vaše!

Koho hledáme: Schopného obchodního zástupce pro Královéhradecký a Pardubický kraj, práce na IČ.

Náplň práce: Prodej fotovoltaických elektráren.

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • výborné prodejní a komunikační dovednosti
  • skvělé výsledky
  • znalost práce s PC
  • ochota se učit a vzdělávat v oboru
  • ŘP sk. B

Co vám nabídneme?

  • neomezený strop výdělku
  • mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • notebook
  • auto i k osobním účelům
  • zázemí kanceláře v provozovně firmy
  • finanční podporu do začátků

Tak co myslíte, plácneme si? Dále neváhejte a pošle nám svůj životopis. Budeme se na vás těšit u pohovoru.

Životopis posílejte na: kariera@solidsun.cz

Koho hledáme: Elektromontér pro Pardubický a Královéhradecký kraj

Jste elektromontér tělem i duší? Jste pro takovou práci zapálený, až z vás jiskry létají? Pak jste pro nás ten pravý. Hledáme elektromontéra pro Pardubický a Královéhradecký kraj.

  • školení elektro podle Vyhlášky č. 50/1978 Sb.- min. § 6
  • zkušenosti se silnoproudem
  • příjemné vystupování
  • manuální zručnost
  • chuť pracovat a cestovat
  • flexibilitu
  • ŘP sk. B

  • skvělý kolektiv
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • prémie
  • možnost kariérního růstu
  • po roce nabízíme smlouvu na dobu neurčitou

Dále neváhejte a pošle nám svůj životopis. Budeme se na vás těšit u pohovoru.

Koho hledáme: hledáme skladníka/plánovače zakázek do Hradce Králové a Říček u Brna

Máte předchozí zkušenost ve skladu a s vedením skladových zásob, jste komunikativní a orientujete se v objednávkách? Tak hledáme právě vás.

  • dobrou fyzickou zdatnost
  • perfektní organizační schopnosti
  • výborné komunikační schopnosti
  • technické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost práce s PC (MC Office)
  • ochotu převzít osobní zodpovědnost

Co bude náplní práce?
Plánovat instalace FVE u klientů, telefonicky a emailem komunikovat s klienty o termínu instalace, pracovat v našem zákaznickém systému, přijímat a vydávat zboží montérům i v účetním systému, objednávat zboží v centrálním skladu firmy, sledovat skladové zásoby.

  • zaškolení
  • přátelský pracovní kolektiv
  • stravenky
  • prémie
  • mobilní telefon
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou

Životopis posílejte na: kolderova@solidsun.cz

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

Zanechte nám informace
a my se vám nejpozději do 3 dnů ozveme s vytvořenou sestavou, která pro vás bude tou nejvýhodnější.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Typ střechy

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme

Používáme pouze ověřené značky