Kontaktní údaje

Jsme držiteli prestižního
certifikátu ISO 9001

Ozvěte se nám

Máte zájem o fotovoltaickou elektrárnu? Realizujeme FVE pro rodinné domy i firmy. Zanechte nám na sebe kontakt pomocí formuláře níže a my se vám ozveme. Pokud vás jen zajímají informace o fotovoltaice, podívejte se na nejčastější dotazy a jejich odpovědi. Třeba najdete odpověď, kterou hledáte.
Chci nezávaznou nabídku

Sídlo firmy
Solidsun s. r. o.

 • Míru 3267
 • 738 01, Frýdek-Místek

Otevírací doba

 • pondělí - pátek
 • 8:00 - 16: 00

Fakturační údaje

 • IČ: 02258129
 • DIČ: CZ02258129
 • C 57425 vedená u Krajského
 • soudu v Ostravě
 • Den zápisu:
 • 15. listopadu 2013

Mimosoudní řešení sporů

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu ze smlouvy o dílo, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce.

Česká obchodní inspekce

 • Ústřední inspektorát – oddělení ADR
 • Štěpánská 44
 • 110 00 Praha 1

Email: adr@coi.cz

Web: adr.coi.cz

Oprávněné osoby

platné od 10. 11. 2022

do 10 kWp

Níže uvedené osoby jsou oprávněné uzavírat za společnost Solidsun s.r.o. smlouvy na instalace - fotovoltaických elektráren (do 10kWp instalovaného výkonu), tepelných čerpadel a rekuperací.

Bc. Pavel Jaša, Marcel Pospíchal, Mgr. Roman Leikeb, Ing. Petr Tůma, Ing. Jaroslav Výborný, Pavel Fröhlich, Tomáš Adamík, Štěpán Novotný, Ing. Jan Lesák, Zdeněk Šátek, Bc. Jelínek Daniel, Lukáš Kollert, Radek Čihák, Vilém Kabrna, Vlastimil Svěrák, Leoš Jehlička, Mgr. Jan Leder, Josef Novák, Petr Krul, Michal Šoffa, Michal Sztula, Petr Chalupa, Kristián Hažmuka, Ondřej Kyselka, Jana Černá, Tomáš Doubek, Martin Šaroch, Filip Brňáček, Milan Bulak, Michal Kapeš, Petr Kolčava, Martin Plíhal, Vojtěch Slanina, Martin Šaroch, Petr Wróbel, Ing. Martin Zajíc, Jiří Kopřiva, Vítězslav Motyka

nad 10 kWp

Níže uvedené osoby jsou oprávněné uzavírat za společnost Solidsun s.r.o. smlouvy na instalace - fotovoltaických elektráren nad 10kWp instalovaného výkonu

Jaroslav Hadinec, David Dytrych, Stanislav Zajíc

Čísla bankovních účtů

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální informace

Oznámení pro zákazníky – výpadky ve funkčnosti SEMS portálu

 

Vážení zákazníci,

 

v posledních hodinách evidujeme výpadky ve funkčnosti SEMS portálu. Výrobce nás ujistil, že jejich vývojový tým usilovně pracuje na opravě systému. Bohužel zatím nemáme informace, kdy bude systém opět plně funkční.

 

Fungování SEMS portálu neovlivňuje chod ani výkon vaší fotovoltaické elektrárny, slouží výhradně k monitorování jejího výkonu.

Omlouváme se vám za případné komplikace, ale tuto situaci nedokážeme ovlivnit.

 

Děkujeme za trpělivost

 

Tým SolidSunZavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru