Kontaktní údaje

Jsme držiteli prestižního
certifikátu ISO 9001

Ozvěte se nám

Máte zájem o fotovoltaickou elektrárnu? Realizujeme FVE pro rodinné domy i firmy. Zanechte nám na sebe kontakt pomocí formuláře níže a my se vám ozveme. Pokud vás jen zajímají informace o fotovoltaice, podívejte se na nejčastější dotazy a jejich odpovědi. Třeba najdete odpověď, kterou hledáte.

Sídlo firmy
Solidsun s. r. o.

  • Míru 3267
  • 738 01, Frýdek-Místek

Otevírací doba

  • pondělí - pátek
  • 8:00 - 16: 00

Fakturační údaje

  • IČ: 02258129
  • DIČ: CZ02258129
  • C 57425 vedená u Krajského
  • soudu v Ostravě
  • Den zápisu:
  • 15. listopadu 2013

Oprávněné osoby

platné od 14.6.2022

do 10 kWp

Níže uvedené osoby jsou oprávněné uzavírat za společnost Solidsun s.r.o. smlouvy na instalace - fotovoltaických elektráren (do 10kWp instalovaného výkonu), tepelných čerpadel a rekuperací.

Pavel Jaša, Marcel Pospíchal, Mgr. Roman Leikeb, Petr Tůma, Ing. Jaroslav Výborný, Pavel Fröhlich, Tomáš Adamík, Štěpán Novotný, Ing. Jan Lesák, Šátek Zdeněk, Bc. Jelínek Daniel, Lukáš Kollert, Radek Čihák, Vilém Kabrna, Vlastimil Svěrák, Markus Jány, Leoš Jehlička, Mgr. Jan Leder, Josef Novák, Petr Krul, Michal Šoffa, Michal Sztula, Petr Chalupa, Kristián Hažmuka, Ondřej Kyselka, Jana Černá, Tomáš Doubek, Martin Šaroch

nad 10 kWp

Níže uvedené osoby jsou oprávněné uzavírat za společnost Solidsun s.r.o. smlouvy na instalace - fotovoltaických elektráren nad 10kWp instalovaného výkonu

Jaroslav Hadinec, David Dytrych, Stanislav Zajíc

Čísla bankovních účtů

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či vaši firmu? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Informace k plánovanému zastropování cen energií

 

Vážení klienti,

z důvodu nového vládního opatření zastropování cen energií si vás dovolujeme informovat, že až do vydání finálního nařízení vlády a novely zákona se nemůžeme k situaci vyjadřovat. Je nutné vyčkat na nový prováděcí předpis a metodiku.

 

Vývoj situace neustále hlídáme, v případě nových skutečností vás budeme neprodleně informovat. S ohledem na výše uvedené jsme nyní nuceni pozastavit příjem nových zákazníků.

 

Děkujeme vám za pochopení

SolidSun Energie



Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru