Proč si vybrat nás?
protože to umíme

O nás

Skupina SolidSun poskytuje komplexní ekonomická a ekologická energetická řešení soukromým i firemním objektům s důrazem individuální řešení pro každého klienta. Společně usilujeme o to, aby naši zákazníci svými kroky inspirovali ke změně i své okolí. Díky tomu všichni přispějeme ke zlepšení životního prostředí. 

Odborné znalosti, které jsme získali za dlouhá léta praxe, nyní úspěšně proměňujeme v kvalitní služby. Spojte se s námi a my vám poskytneme to nejlepší energetické i ekologické řešení zhotovené na míru vaší domácnosti či firmě.

Jsme tou správnou volbou pro energeticky úspornou budoucnost. Naučíme vás, jak snadno a efektivně lze získat elektrickou energii z obnovitelných zdrojů, konkrétně ze slunce.

SolidSun FVE

Patříme mezi špičku firem instalující fotovoltaické elektrárny. Už od roku 2013 realizujeme výstavbu FVE na míru českým domácnostem.

SolidSun ESCO

Zajišťujeme výstavbu velkých i malých firemních FVE, fotovoltaických parků i projektů agrovoltaiky. Máme za sebou více než 100 MWp úspěšně zrealizovaných solárních elektráren. Položili jsme již více než 350 000 fotovoltaických panelů v 8 zemích EU

SolidSun Energie

V případě přebytků z vaší FVE zajistíme výkup přebytků za aktuální tržní ceny přímo z energetické burzy. Zároveň pokryjeme spotřebu, na kterou by nestačila čistá energie z vaší elektrárny, centrální dodávkou z jiného obnovitelného zdroje.

Jsme našim klientům partnerem na jejich cestě za uhlíkovou neutralitou. Zajistíme jim úsporné, udržitelné a odpovědné řešení pro rodinné bydlení, vždy na míru každé jednotlivé domácnosti. Fotovoltaické elektrárny jsou pro nás nejen prací, ale také koníčkem.

Martin Palarčík

Generální ředitel skupiny SolidSun

Co byste o nás ještě měli vědět

Neustále rosteme. Napomáhá tomu i nebývalý zájem o ekologické a udržitelné bydlení. Fotovoltaické elektrárny představují jeden z nejsnadnějších způsobů, jak v domácnostech využívat obnovitelný a čistý zdroj energie. Díky ucelené nabídce služeb poskytujeme našim klientům tu nejlepší možnou péči, skvělý servis, cenné rady i zkušenosti. Klademe velký důraz na inovace, zajímáme se o technické novinky na trhu a stojíme si za svou prací. I proto jsme v roce 2021 získali certifikát TÜV SÜD.

Proč si vybrat skupinu Solidsun

  • Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce, její celkovou organizaci a komunikaci
  • Máme jasně nastavené procesy péče o zákazníka
  • Ucelená nabídka služeb v oblasti fotovoltaiky - nejsme pouze instalační firma, zajišťujeme také výkup či dodávku energií, pravidelné revize, spolehlivý servis
  • Našim cílem je být dlouhodobým partnerem, který zákazníka seznamuje s dalšími výhodami inovací v oblasti zelené energetiky
  • Díky píli a houževnatosti všech našich zaměstnanců a spolupracovníků se neustále posouváme dál

A pokud se i vy chcete posunout dál, a právě hledáte možnost, jak ušetřit za energie, napište nám.

Jsme držiteli prestižního

certifikátu ISO 9001

Přidejte se k nám

Třeba právě vy budete tím chybějícím členem do našeho týmu.

Co o nás napsali

Proč skupina Solidsun

Řešení na míru

Pořízením vlastní fotovoltaické elektrárny budete šetřit provozní náklady domácnosti či firmy. Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte částečně energeticky nezávislí. Každému zákazníkovi vytváříme nabídku šitou na míru.

Působíme po celé ČR

Máme strategicky rozmístěné pobočky, díky kterým zajistíme instalaci fotovoltaické elektrárny v každém koutě naší republiky. Sami se podívejte, kde všude jsme již fotovoltaiku instalovali.

Garance kvality

Tým skupiny SolidSun tvoří profesionálové - ve svých oborech pravidelně absolvují další odborná školení. A abychom vám zaručili bezproblémový běh fotovoltaické elektrárny, používáme ty nejmodernější komponenty ověřených značek na trhu.

Administrativu nechte na nás

Díky ucelené nabídce služeb pečujeme o klienty dlouhodobě. Spolupráce s námi nekončí instalací fotovoltaiky, staráme se o vás i nadále. Zajistíme vám výhodný výkup přebytků energie z vaší FVE i periodické revize.

Skupina SolidSun

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru