Proč si vybrat nás?
protože to umíme

O nás

Patříme mezi špičku firem instalující fotovoltaické elektrárny. Už od roku 2013 jsme tady pro vás. Fotovoltaické elektrárny (FVE) jsou pro nás nejen prací, ale také koníčkem. Výstavbu FVE realizujeme po celé Evropské unii.

Máme za sebou více než 100 MWp úspěšně zrealizovaných solárních elektráren. Položili jsme již více než 350 000 fotovoltaických panelů v 8 zemích EU. Naše zkušenosti nám zároveň ukázaly cestu k ideálním partnerům, a proto jsme se stali součástí skupiny Ekocesta.

Odborné znalosti, které jsme získali za dlouhá léta praxe, nyní úspěšně proměňujeme v kvalitní služby. Spojte se s námi a my vám poskytneme to nejlepší energetické i ekologické řešení zhotovené na míru vašemu domu a vaší domácnosti.

Jsme tou správnou volbou pro energeticky úspornou budoucnost. Naučíme vás, jak snadno a efektivně lze získat elektrickou energii z obnovitelných zdrojů, konkrétně ze slunce.

Jsme našim klientům partnerem na jejich cestě za uhlíkovou neutralitou. Zajistíme jim úsporné, udržitelné a odpovědné řešení pro rodinné bydlení, vždy na míru každé jednotlivé domácnosti. Fotovoltaické elektrárny jsou pro nás nejen prací, ale také koníčkem.

Jiří Kopřiva

Výkonný ředitel

Co byste o nás ještě měli vědět

Neustále rosteme. Napomáhá tomu i nebývalý zájem o ekologické a udržitelné bydlení. Fotovoltaické elektrárny představují jeden z nejsnadnějších způsobů, jak v domácnostech využívat obnovitelný a čistý zdroj energie. Díky ucelené nabídce služeb poskytujeme našim klientům tu nejlepší možnou péči, skvělý servis, cenné rady i zkušenosti. Klademe velký důraz na inovace, zajímáme se o technické novinky na trhu a stojíme si za svou prací. I proto jsme v roce 2021 získali certifikát TÜV SÜD.

Vize společnosti SolidSun

Podívejte se

Proč si vybrat Solidsun

  • V současnosti máme 40 montážních čet působících na území celé ČR
  • Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce, její celkovou organizaci a komunikaci
  • Našim cílem je být dlouhodobým partnerem, který zákazníka seznamuje s dalšími výhodami inovací v oblasti zelené energetiky
  • Díky píli a houževnatosti všech našich zaměstnanců a spolupracovníků se neustále posouváme dál.

A pokud se i vy chcete posunou dál, a právě hledáte novou možnost uplatnění, podívejte se na volné pozice v naší společnosti. Třeba hledáme právě vás.

Jsme držiteli prestižního

certifikátu ISO 9001

hrdý partner

Přidejte se k nám

Třeba právě vy budete tím chybějícím členem do našeho týmu.

Co o nás napsali

Proč Solidsun

Řešení na míru

Pořízením vlastní fotovoltaické elektrárny můžete ušetřit až 18.000 Kč ročně. Pojistěte se proti růstu cen energií a buďte nezávislí. V dnešní době je vlastní elektrárna velkou výhodou.

Působíme po celé ČR

Díky strategicky rozmístěným pobočkám zajistíme instalaci fotovoltaické elektrárny v každém koutě naší republiky. Sami se podívejte, kde všude jsme už FVE instalovali.

Garance kvality

Náš tým tvoří profesionálové ve svých oborech, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Abychom zaručili bezproblémový běh vaší nové elektrárny, používáme ty nejmodernější a hlavně ověřené značky na trhu.

Administrativu nechte na nás

Vyřídíme za vás veškerou dokumentaci a připojení FVE do distribuční sítě. Máme dlouholeté zkušenosti s návrhy a optimalizací fotovoltaických systémů a s vypracováním projektové dokumentace.

Jsme součástí skupiny Ekocesta

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Aktuální situace

Aktuální bezprecedentní situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o instalaci fotovoltaické elektrárny od naší společnosti. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových poptávek. V tuto chvíli předpokládáme, že příjem nových zákazníků nebudeme schopni obnovit dříve než na začátku května. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

 

Děkujeme za pochopení, tým Solidsun s.r.o.Zavřít

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru