Fotovoltaika do 30 dnů s prodlouženou zárukou instalace a revizí zdarma

Chytrá FVE

díky SunBerry.

Vlastní cestou jsme vyvinuli SMART fotovoltaický komponent SUNBERRY, díky kterému dostáváme informace o aktuálním výkonu fotovoltaických elektráren.

70%

technických problémů vyřešených na dálku

24/7

monitorování dat vaší fotovoltaické elektrárny

3578

domácností s chytrou fotovoltaikou se SunBerry

SunBerry

Výhody SunBerry

od SolidSunu

Vyvinuto v SolidSun

SUNBERRY vyvinul náš vývojářský tým na základě dlouholetých zkušeností získaných studií v laboratoři i v terénu.

Řízení baterií

Díky SUNBERRY si můžete nastavit automatickou kontrolu minimální hloubky vybití baterií na 20% maximální kapacity a předejít tak riziku úplného vybití.

Nízké riziko dlouhých výpadků

Naše servery jsou umístěny v České republice díky čemuž nikdy neztrácíte přehled o své fotovoltaice.

Klientská zóna

Díky SUNBERRY se vám ve vaší klientské zóně zobrazují aktuální a přesná data o výkonu vaší elektrárny. Data získaná SMART zařízením SUNBERRY neposkytujeme třetím stranám.

Dohledové centrum

Data 24/7 monitoruje naše dohledové centrum. 70% závad jsme schopni vyřešit vzdáleně, zbylých 30% řeší náš tým profesionálních servisních techniků.

Monitoring ceny energií

Výjimečně se stává (v roce 2023 to bylo 6 dní za celý rok), že vzniká přebytek energií v síti a cena za prodej energie jde do negativních hodnot. Díky SUNBERRY můžete vypouštění energie do sítě jednoduše vypnout, aby vám nevznikly nesmyslné náklady.

Sunberry a vy

SunBerry a dohledové centrum

Buďte v klidu, pohlídáme správné fungování vaší fotovoltaické elektrárny. Jak? Díky chytré krabičce SunBerry, která nepřetržitě monitoruje funkčnost vaší FVE. Pokud SunBerry detekuje výkyvy ve výkonu vaší elektrárny, zjistíme to dřív než vy. Až 70 % případů vyřešíme na dálku. Ve zbylých procentech případů vyřeší problém servisní technik. Automaticky, zákazník proto nemusí nic, protože máme dohledové centrum.

Šetřete se SunBerry

SunBerry a Klientská zóna

Chytrá krabička SunBerry průběžně odesílá data z vaší FVE do Klientské zóny Můj SolidSun, kde si kdykoliv můžete prohlédnout, kolik čisté energie jste vyrobili a kolik jí vaše domácnost spotřebovala. SunBerry vám zároveň pomáhá regulovat přetoky do sítě a prodává je aktuálně nejvyšší cenu na trhu. Pokud jsou ceny záporné, systém automaticky přepíná nastavení střídače a přetoky vypíná.

Sunberry a FVE

Chytré řízení spotřeby v domě

SunBerry s pomocí revoluční technologie umělé inteligence dokáže sledovat a předpovídat aktuální spotřebu vaší energie. Díky tomu ji zvládá chytře a efektivně řídit. Nespotřebovanou elektrickou energii z vaši fotovoltaické elektrárny vždy posílá tam, kde je právě potřeba. Od baterií přes domácí spotřebiče až po nabíječky na elektromobily.

O Sunberry

Vyvinuto v SolidSun

Řídící jednotka SunBerry byla vyvinuta v laboratořích společnosti SolidSun ve Frýdku-Místku. Zkoušeli jsme a testovali, až se na světle světa objevila do posledního detailu vyladěná krabička. Říkáme jí chytrá krabička, protože z obyčejné fotovoltaiky dělá chytrou fotovoltaiku. Majitelům FVE od SolidSun umožní efektivně využívat jejich vlastní čistou energii.

Kromě efektivního řízení toku energie v domácnosti umožňuje také dálkový dohled správného fungování vaší elektrárny. Chytrou krabičku instalujeme přímo do rozvaděče, aby byla vaší energii opravdu blízko.

Vaše FVE neustále pod dohledem

Za pomocí dat získaných prostřednictvím chytré SunBerry jsme schopni vyřešit až 70% technických problémů na dálku.

Klientské reference

Co o nás říkají klienti

dom
QuoteIcon

Jsem spokojený s prací, kterou provedla tato firma při instalaci mé fotovoltaické elektrárny s bateriovým uložištěm. Od prvního setkání byli velice profesionální, detailně mi vysvětlili celý proces a odpověděli na všechny mé dotazy.

Dalibor P.

dom
QuoteIcon

Nechal jsem si poradit od známého a udělal jsem dobře. Vše co bylo dohodnuto, proběhlo a v termínu. Skvělá komunikace, a umí dobře poradit. A když něco nevíte, stačilo napsat a ochotně dojeli, i když to měli 80 km. Vřele doporučuji.

Michal H.

dom
QuoteIcon

Profesionální přístup od první schůzky přes vyřizování papírů, realizaci až po vyřízení dotace. Vše proběhlo naprosto ukázkově. FVE funguje tak, jak má. Naprostá spokojenost. Ochota, vstřícnost, skvělá komunikace.

Ivana A.

QuoteIcon

Firmu jsme si vybrali po hledání informací na netu a referencích. Již hodně napovědělo, že obchodník který provedl první návštěvu jako jediný (4 firma) vylezl na střechu a hodnotil dispozice

David K.

QuoteIcon

vše v pořádku, trošku se nám zasekl termín, ale bylo to způsobeno přechodem na nový dotační titul (pozastavení příjmení žádostí). Firma komunikovala, vše řešila aktivně (včetně servisu po neudělené revizi). Letos jsem s firmou realizoval i rozšíření o další panely - vše ok

Lukáš N.

QuoteIcon

Vše bylo tak, jak řekl obchodní zástupce na začátku při první schůzce a to beze změny. Tedy maximální spokojenost. Žádné plané sliby. Od Á až po vyplacení dotace. Naprostá spokojenost. Tuto firmu vřele doporučuji.

David O.

často kladené otázky

Nejčastěji se nás ptáte

Jaká je cena fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaické elektrárny?
ArrowAccordion
Jak dlouho trvá samotná instalace?
ArrowAccordion
Sestavíte mi fotovoltaiku na klíč i s vyřízením dotace?
ArrowAccordion
Jaký je postup, pokud mám zájem o fotovoltaiku?
ArrowAccordion
Jaká je průměrná životnost fotovoltaického panelu?
ArrowAccordion
Kontaktní formulář

Spojte se
s námi

Potřebuje se zeptat na něco konkrétního nebo máte o fotovoltaiku zájem? Dejte nám na sebe kontakt, obratem se vám ozveme.

+420 800 400 506

Po–Pá, 8:00–16:00

Kontaktní formulář

Vámi poskytnuté osobní údaje používáme pouze pro oslovení Vás s nabídkou služeb společnosti SOLIDSUN s.r.o. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.