Obchodní zástupce - Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj
Nástup: IHNED
Praxe: podmínkou

Jsme technologický lídr na trhu v odvětví fotovoltaiky. Máme za sebou více než 10.000 instalací fotovoltaických elektráren na soukromých nebo firemních objektech. Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme komplexní službu v oblasti úspory energie, a to využitím fotovoltaické elektrárny, tepelného čerpadla, klimatizace a dobíjecí stanice pro elektromobily. Máme vlastní laboratoř, vývojové centrum a expertní tým, abychom mohli neustále zkoumat nové produkty a technologie v oblasti FVE.
Myslíš si, že máš "tah na branku", technické myšlení a obchodní dovednosti?
Dokážeš je zkombinovat, abys našel způsoby, jak získat klienty a využil potenciál našich produktů?
Pokud máš drive, CAN DO postoj a jsi férový k sobě i ostatním, přijď zjisti, jak zajímavá je práce obchodního zástupce v Solidsun.

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, zpracovávání firmou přidělených kontaktů,
  • zpracování cenových nabídek, samostatné vedení obchodních jednání,
  • nejlepší obchodníci si u nás vydělají až 200.000,-Kč měsíčně,
  • rozvíjení obchodních příležitostí u stávajících zákazníků a technická podpora,
  • poskytování kompletního zákaznického servisu v příslušném regionu,
  • odpovědnost za výsledky obchodní činnosti pobočky,
  • týmová spolupráce s vedením společnosti a kolegy dalších poboček,
  • práce se zákaznickým systémem (CRM).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • zkušenost s obchodní činností je samozřejmostí,
  • zkušenost s fotovoltaikou pro nás není podmínkou, vše tě naučíme,
  • máš výborné komunikační, prezentační dovednosti a profesionální vystupování,
  • zvládáš být pánem svého času a umíš si zorganizovat čas pro práci,
  • orientuješ se na cíl a jsi motivován svými vlastními výsledky,
  • i přesto jsi ale empatický a umíš lidem naslouchat,
  • důslednost a pečlivost patří mezi tvé silné stránky,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • jsi aktivní řidič.

Co vám můžeme nabídnout:

  • Práci pro jedničku na trhu v oblasti fotovoltaických elektráren v České republice,
  • přátelský kolektiv, který ti vždy pomůže,
  • v případě dobrých výsledků služební vozidlo,
  • služební SIM s neomezeným tarifem a daty i k soukromým účelům,
  • tablet s datovou SIM pro práci v terénu,
  • jasně a motivačně stanovený provizní systém.

Nástup: IHNED

Zaujala tě pozice a máš zájem s námi spolupracovat? Zanech nám na sebe svůj kontakt a my se ti ozveme co nejdříve.

Linda Smailová

Pohovorem vás provede

Živnostenský list
Typ pracovního poměru
IČO
Smluvní vztah
středoškolské s maturitou
Vzdělání
Kontaktní formulář

Zašlete svůj životopis

Pokud si myslíte, že je čas na změnu, pošlete nám svůj životopis. Třeba hledáme právě vás. Získejte zázemí stabilní české společnosti, přátelský kolektiv a jasnou vizi práce, která má smysl.

Před odesláním vyplňte prosím všechna pole, jinak nebude možné formulář odeslat. Více informací o zpracování osobních údajů naleznete zde.