Novinky ze světa fotovoltaiky

Aktuální podmínky pro získání dotace na fotovoltaiku z programu NZÚ

Dotační program Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám si klade za cíl zpřístupnit energeticky úsporná a ekologická opatření českým domácnostem. V následujících řádcích popíšeme, jaké jsou aktuální podmínky získání dotace na pořízení fotovoltaických systémů a jaká je výše dotace. 

Celý článek

Fotovoltaická elektrárna zdarma - jde to

Na základě spolupráce dvou silných značek – skupiny SolidSun a Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) vznikl unikátní produkt "Fotovoltaika zdarma". Ten si klade za cíl, aby bylo ekologické a udržitelné bydlení dostupné pro všechny.

Celý článek

Již brzy startuje Smart Energy Forum

Největší tuzemská událost roku v oblasti moderní energetiky Smart Energy Forum startuje již 17. a 18. října v O2 Universu. Skupina SolidSun na něm nemůže chybět. Stavte se za námi a dozvíte se vše, co vás o fotovoltaice zajímá. 

Celý článek

Budeme na For Archu a bude to velké

V období od 19. 9. do 23. 9. 2023 bude v PVA Letňany probíhat největší stavební veletrh v České republice – For Arch. Skupina SolidSun má pro vás tentokrát přichystanou opravdu velkolepou podívanou.

Celý článek

Nejšetrnější instalace FVE díky instalační tašce

Skupina SolidSun vám jako první dodavatel fotovoltaiky přináší instalační tašku, která díky zabudované konzoli výrazně zjednoduší a urychlí instalaci vaší fotovoltaické elektrárny. Je navržena tak, aby představovala nejšetrnější možný způsob instalace FVE. 

Celý článek

SolidSun rozšiřuje nabídku – FVE za pár korun

Státní dotační program NZÚ Light nyní výrazně usnadňuje pořízení fotovoltaické elektrárny pro seniory a domácnosti s nižšími příjmy. Dotaci lze využít na pořízení fotovoltaiky na ohřev vody, a to v maximální výši 90 000 Kč.

Celý článek

Fotovoltaika a tepelné čerpadlo – ideální pár

Skupina SolidSun zahájila spolupráci se zavedeným výrobcem tepelných čerpadel TnG-Air a rozšířila tak nabídku pro své klienty. 

Celý článek

Ve dvou se to lépe táhne

Společnost SolidSun nově zahájila spolupráci s osvědčeným českým výrobcem tepelných čerpadel – společností Acond. Spojením těchto dvou silných českých značek nyní můžete doplnit vaši fotovoltaiku i o tepelné čerpadlo.

Celý článek

Máme řešení, pokud vás distributor odmítl připojit do sítě

Provozovatelé distribučních soustav jsou aktuálně ve fázi, kdy některé z nově vzniklých fotovoltaických elektráren mohou odmítnout připojit k síti. SolidSun na tuto skutečnost reaguje a nabízí praktické řešení.

Celý článek

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru