Kde ostatní zklamali, SolidSun pomohl

Starší manželský pár ze středních Čech se rozhodl pořídit si fotovoltaickou elektrárnu. Hned ve dvou případech však narazili na nespolehlivé dodavatele s neprofesionálním přístupem. Pomocnou ruku jim nabídla až skupina SolidSun. 

Celý článek

Prohlášení: kompatibilita Goodwe K-ET 15–30 kW a Pylontech

Na základě prohlášení výrobce technologií GoodWe, s kterým již dlouhá léta úzce spolupracujeme, vás musíme informovat, že došlo ke změně v původně deklarované kompatibilitě hybridních střídačů typu K-ET 15–30 kW a baterií Pylontech. 

Celý článek

SolidSun se stal členem Solární asociace

Nově jsme se stali členem Solární asociace. Zároveň jsme také podepsali “Etalon Solární asociace“, což je souhrn zásad, které musíme dodržovat, a které jsou garantem spolehlivosti, transparentnosti a proklientského přístupu. 

Celý článek

Rozhovor s Lucií Hradeckou o pořízení FVE

Přečtěte si rozhovor s tenistkou Lucií Hradeckou a zjistěte, co jí motivovalo k pořízení fotovoltaické elektrárny. Proč si pro realizaci vybrala právě SolidSun? Dozvíte se v rozhovoru. 

Celý článek

Novinka! Panely Huasun exkluzivně v naší nabídce

Skupina SolidSun je první českou společností, která svým klientům přináší nejvýkonnější bifaciální (oboustranné) panely Huasun 460 W s nejnovější technologií HJT N-type.

Celý článek

Fotovoltaika s dotací na zahradu? Proč ne

Chcete si pořídit fotovoltaickou elektrárnu, ale nemáte pro ni vhodnou střechu? Nevadí. I tak ji můžete mít. Fotovoltaiku je totiž možné instalovat i na zahradu. 

Celý článek

Stavební veletrh Brno - budeme tam

Přemýšlíte o pořízení fotovoltaické elektrárny, ale ještě stále váháte? Přijďte za námi na brněnský Stavební veletrh a ptejte se na vše, co vás ohledně FVE zajímá. 

Celý článek

Ideální střecha pro FVE

Orientace střechy, správný sklon panelu a náležitá střešní krytina – dohromady dokážou vytvořit ideální podmínky pro instalaci FVE.

Celý článek

5 důvodů proč si pořídit fotovoltaiku

Proč si pořídit fotovoltaiku? Jaký je její vztah k životnímu prostředí a co se rozumí službou fotovoltaika na klíč? Vše se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru