Novinka! Panely Huasun exkluzivně v naší nabídce

Skupina SolidSun je první českou společností, která svým klientům přináší nejvýkonnější bifaciální (oboustranné) panely Huasun 460 W s nejnovější technologií HJT N-type.

Celý článek

Fotovoltaika s dotací na zahradu? Proč ne

Chcete si pořídit fotovoltaickou elektrárnu, ale nemáte pro ni vhodnou střechu? Nevadí. I tak ji můžete mít. Fotovoltaiku je totiž možné instalovat i na zahradu. 

Celý článek

Ideální střecha pro FVE

Orientace střechy, správný sklon panelu a náležitá střešní krytina – dohromady dokážou vytvořit ideální podmínky pro instalaci FVE.

Celý článek

5 důvodů proč si pořídit fotovoltaiku

Proč si pořídit fotovoltaiku? Jaký je její vztah k životnímu prostředí a co se rozumí službou fotovoltaika na klíč? Vše se dozvíte v našem článku.

Celý článek

3 typy zájemců o fotovoltaiku

Různé skupinky zájemců existují i ufotovoltaiky. Pojďte se s námi podívat na ty nejpočetnější. Zajímáte se na prvním místě o životní prostředí nebo spíše o technologie? Do které skupiny patříte vy? 

Celý článek

Podzim je nejvhodnější období pro pořízení FVE. Proč?

Věřili byste, že právě podzim je jako dělaný pro objednání fotovoltaiky? Čím dříve fotovoltaiku poptáte, tím dříve budete vyrábět svou vlastní elektrickou energii. Využijte první jarní paprsky. 

Celý článek

Vyplatí se fotovoltaika?

Proč by někdo chtěl ušetřit až 65 000 Kč ročně za energie? Proč by chtěl být někdo alespoň částečně energeticky nezávislý? A proč by vlastně chtěl mít vlastní zdroj energie? Taky moc nevíme 😊

Celý článek

Skutečné dodací lhůty FVE pro rodinné domy – pozor na nereálné termíny

Při pořizování fotovoltaické elektrárny pro rodinný dům vstupuje "do hry" ještě třetí strana - distributor. Jak? Vše se dočtete v našem příspěvku. 

Celý článek

Dobře navržená fotovoltaika umí domácnostem zajistit částečnou nezávislost

Stále více českých domácností hledá řešení dramatického nárůstu cen energií ve fotovoltaické elektrárně. Přečtěte si rozhovor s Martinem Palarčíkem, který na toto téma vyšel na portále iDnes.cz.

 

Celý článek

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Články

Faq

Podívejte se na nejčastější otázky a odpovědi ze světa fotovoltaiky. Třeba zde najdete odpověď, kterou hledáte.

Naši Partneři

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru