Novinky ze světa fotovoltaiky

Fotovoltaická elektrárna zdarma - jde to

Na základě spolupráce dvou silných značek – skupiny SolidSun a Stavební spořitelny České spořitelny (Buřinky) vznikl unikátní produkt "Fotovoltaika zdarma". Ten si klade za cíl, aby bylo ekologické a udržitelné bydlení dostupné pro všechny.

Celý článek

Nejšetrnější instalace FVE díky instalační tašce

Skupina SolidSun vám jako první dodavatel fotovoltaiky přináší instalační tašku, která díky zabudované konzoli výrazně zjednoduší a urychlí instalaci vaší fotovoltaické elektrárny. Je navržena tak, aby představovala nejšetrnější možný způsob instalace FVE. 

Celý článek

Fotovoltaika a tepelné čerpadlo – ideální pár

Skupina SolidSun zahájila spolupráci se zavedeným výrobcem tepelných čerpadel TnG-Air a rozšířila tak nabídku pro své klienty. 

Celý článek

Ve dvou se to lépe táhne

Společnost SolidSun nově zahájila spolupráci s osvědčeným českým výrobcem tepelných čerpadel – společností Acond. Spojením těchto dvou silných českých značek nyní můžete doplnit vaši fotovoltaiku i o tepelné čerpadlo.

Celý článek

Máme řešení, pokud vás distributor odmítl připojit do sítě

Provozovatelé distribučních soustav jsou aktuálně ve fázi, kdy některé z nově vzniklých fotovoltaických elektráren mohou odmítnout připojit k síti. SolidSun na tuto skutečnost reaguje a nabízí praktické řešení.

Celý článek

Novinka! Panely Huasun exkluzivně v naší nabídce

Skupina SolidSun je první českou společností, která svým klientům přináší nejvýkonnější bifaciální (oboustranné) panely Huasun 460 W s nejnovější technologií HJT N-type.

Celý článek

Fotovoltaika s dotací na zahradu? Proč ne

Chcete si pořídit fotovoltaickou elektrárnu, ale nemáte pro ni vhodnou střechu? Nevadí. I tak ji můžete mít. Fotovoltaiku je totiž možné instalovat i na zahradu. 

Celý článek

Ideální střecha pro FVE

Orientace střechy, správný sklon panelu a náležitá střešní krytina – dohromady dokážou vytvořit ideální podmínky pro instalaci FVE.

Celý článek

5 důvodů proč si pořídit fotovoltaiku

Proč si pořídit fotovoltaiku? Jaký je její vztah k životnímu prostředí a co se rozumí službou fotovoltaika na klíč? Vše se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru