Prohlášení: kompatibilita Goodwe K-ET 15–30 kW a Pylontech

Na základě prohlášení výrobce technologií GoodWe, s kterým již dlouhá léta úzce spolupracujeme, vás musíme informovat, že došlo ke změně v původně deklarované kompatibilitě hybridních střídačů typu K-ET 15–30 kW a baterií Pylontech. 

Celý článek

SolidSun se stal členem Solární asociace

Nově jsme se stali členem Solární asociace. Zároveň jsme také podepsali “Etalon Solární asociace“, což je souhrn zásad, které musíme dodržovat, a které jsou garantem spolehlivosti, transparentnosti a proklientského přístupu. 

Celý článek

Stavební veletrh Brno - budeme tam

Přemýšlíte o pořízení fotovoltaické elektrárny, ale ještě stále váháte? Přijďte za námi na brněnský Stavební veletrh a ptejte se na vše, co vás ohledně FVE zajímá. 

Celý článek

TZ: Skupina SolidSun má za sebou úspěšný rok

Pozitivní obchodní výsledky, nábor nových zaměstnanců, přesun rostoucí společnosti do jednoho sídla a navázání řady strategických partnerství. Tak by bylo možné shrnout rok 2022.

Celý článek

Kolik se ve světě vyrobí sluneční energie

Zajímá vás, jak si vede Česká republika v celosvětovém žebříčku zemí využívajících sluneční energii? V článku jsme porovnali několik zemí, jež celosvětově vynikají v oblasti využívání solární energie.

Celý článek

Dodavatelé a distributoři - jaký je mezi nimi rozdíl?

Jaký je rozdíl mezi dodavatelem a distributorem elektrické energie? Proč by měl být název dodavatele a distributora zřetelně odlišen? Jaké jsou distribuční skupiny v České republice? Vše se dozvíte...

Celý článek

Práce elektrikáře u SolidSun

Náš elektrikář Honza Šlapák  nám prozradil, co je náplní jeho práce, jak funguje motivace v týmu, nebo co ho na práci nejvíce baví. Pokud právě hledáš práci elektrikáře, zjisti, jak to u nás funguje. Právě hledáme nové kolegy. 

Celý článek

Potkejme se na SMART ENERGY FORUM

Za pár dní vypukne již 8. ročník mezinárodní konference a výstavy Smart Energy Forum. Přijďte za námi a ptejte se našich odborníků na vše, co vás ohledně fotovoltaiky zajímá.

Celý článek

Jsme skupina SolidSun

Přišel čas na změnu - skupina EkoCesta, jíž jsme součástí - se změnila na skupinu SolidSun. Vás, našich zákazníků, se přejmenování skupiny nijak nedotkne. A nemění se ani hlavní poslání skupiny – poskytovat komplexní služby v oblasti fotovoltaických elektráren domácnostem i firmám na míru.

Celý článek

Kontaktní formulář

Chcete realizovat fotovoltaickou elektrárnu pro váš rodinný dům či firmu? Nebo máte zájem o výkup přebytků či dodávku energií? Zanechte nám na sebe kontakt a my se vám ozveme.

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

Základní informace

Mám zájem o

Doplňující informace

Typ střechy

Naši Partneři

Partnerské bonusy jen pro Vás

Servis, monitoring a revize

Energetické družstvo

Vytvořte si Vaši sestavu na míru